ZAPRASZAMY na „Letnią Akademię Przyrody”

   Zbliża się czas wakacji, sytuacja epidemiczna w dalszym ciągu pozostaje trudna, biorąc pod uwagę ten fakt, jak też dopuszczenie możliwości funkcjonowania ośrodków, takich jak CEEiK Salamandra, chcielibyśmy zaproponować bezpieczny, zdrowy i atrakcyjny pobyt na wakacyjny wypoczynek z dala od przeludnionych, komercyjnych miejsc, w zaciszu lasu, łąki i strumienia.

   Czy wiecie, co kryje w sobie przyroda? Jeżeli nie - musicie to koniecznie zobaczyć i szybko nas odwiedzić. Tajemnice przyrody czekają właśnie na Was, żebyście je odkryli i poznali. Czy widzieliście kiedyś organizmy żyjące w potoku? Czy wiecie, co w trawie piszczy? Czy wiecie, że ziemia pod Waszymi stopami żyje? Jeżeli chcecie to zbadać i doznać wielu niezapomnianych wrażeń zapraszamy Was na zielone dni za miastem.

ZAPRASZAMY
na „Letnią Akademię Przyrody”

   Z uwagi na  zmieniającą się sytuacje epidemiczną, jesteśmy w kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Jaworze, aby zapewnić Państwu bezpieczny i dostosowany do bieżących wymagań sanitarnych wypoczynek, o zaistniałych aktualnych warunkach przyjmowania grup zorganizowanych i zasadach funkcjonowania obiektu będziemy informować na bieżąco.

   Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa „Salamandra” w Myśliborzu, jeśli sytuacja epidemiczna i warunki sanitarne pozwolą,  zaprasza na zajęcia edukacyjne z noclegami  w lipcu i sierpniu pobyty 5 dniowe oraz zajęcia jednodniowe. Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych, mogą być zróżnicowane wiekowo do 20 osób (kolonie, półkolonie). Oferujemy szeroką gamę zajęć o różnorodnej tematyce dostosowaną do wieku oraz możliwości dzieci i młodzieży. Pragniemy poinformować, że refundujemy koszty noclegów. Warunkiem uczestnictwa w zaproponowanym przez nasz ośrodek pobycie, jest rezerwacja zajęć i pobytu pod nr telefonu  71 364-27-58 lub 509761583.
   Ośrodek prowadzi bazę noclegową dla 46 osób w pokojach: 2, 5, 10, 11 i 14 osobowych z dobrze wyposażoną samoobsługową kuchnią oraz jadalnią znajdującą się w obiekcie. Można też skorzystać z oferty gastronomicznej miejscowej restauracji „Kaskada”, która świadczy całodzienne wyżywienie. Zasady funkcjonowania restauracji zostaną dostosowane do obowiązujących warunków wynikających z sytuacji epidemicznej.
   Ośrodek posiada na wyposażeniu sprzęt sportowo – rekreacyjny, który jest bezpłatnie udostępniany osobom korzystającym z usług CEEiK. Na terenie Ośrodka znajdują się miejsca, w których można spędzić czas wolny po zajęciach: boisko do gry w siatkę, tenis stołowy ścieżka zmysłów, kącik archeologiczny, zakątek pożytecznych zwierzątek, miejsce na ognisko, grilla. W zależności od ilości zainteresowanych, istnieje możliwość częściowej refundacji kosztów wyżywienia w postaci obiadu.

Serdecznie zapraszamy!