Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/dzpk/www/images/news/2011/KonferencjaDbamyOdrzewa
Uwaga
  • Podczas renderowania galerii zdjęć wystąpił problem. Upewnij się, że folder, którego używasz w tagach wtyczki Simple Image Gallery, istnieje i zawiera prawidłowe pliki obrazów. Wtyczka nie mogła zlokalizować folderu: images/news/2011/KonferencjaDbamyOdrzewa

Konferencja „Dbamy o nasze drzewa”

W dniu 23 listopada 2011r. w Lwówku Śląskim odbyła się konferencja przyrodnicza wspólnie zorganizowana przez Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych Oddział Jelenia Góra i Nadleśnictwo Lwówek Śląski.

Spotkanie odbyło się w ramach Międzynarodowego Roku Lasów 2011. Tematem przewodnim konferencji była ochrona drzew. Zaprezentowano informacje na temat różnych form ochrony przyrody, działań realizowanych na terenie parków krajobrazowych i nadleśnictw, gospodarki leśnej, specjalistycznej wycinki i pielęgnacji drzew. Wykonywania operatów dendrologicznych oraz edukacji ekologicznej. Uczestnikom spotkania przybliżono z tego zakresu zagadnienia prawne i administracyjne. Podczas konferencji podpisane zostało porozumienie o współpracy pomiędzy Dolnośląskim Zespołem Parków Krajobrazowych reprezentowanym przez Dyrektora Pana Piotra Śniguckiego, a Nadleśnictwem Lwówek Śląski reprezentowanym przez Nadleśniczego Pana Tadeusz Łozowskiego.

 

{gallery}news/2011/KonferencjaDbamyOdrzewa{/gallery}